Osobní trénink

Osobní trénink je ideální pro ty, kteří hledají individualizovaný přístup k tréninku. Ať už jsi začátečník nebo zkušený sportovec, náš kvalifikovaný trenér je připraven poskytnout ti přizpůsobený tréninkový plán, který je navržen tak, aby vyhovoval tvým jedinečným potřebám a cílům. Naše tréninky jsou navrženy tak, aby byly motivující, efektivní a bezpečné, zároveň berou v úvahu tvůj aktuální zdravotní stav a fyzickou kondici.


Tak pojď s námi a objev výhody osobního tréninku. Náš trenér tě bude průběžně motivovat, sledovat tvůj pokrok a přizpůsobovat tréninkový plán, aby byl co nejúčinnější. Ať už se snažíš zhubnout, získat svalovou hmotu, zlepšit svůj sportovní výkon, nebo prostě vést zdravější životní styl, osobní trénink ti může poskytnout podporu a odborné vedení, které potřebuješ. Neváhej a začni s námi dnes!

Domluvení tréninku

Plánuješ si domluvit nějaký ten osobní trénink? Není problém. Níže nalezneš několik způsobů, jak si trénink lze domluvit. Kontaktuj nás na Instagramu, pomocí E-mailu nebo nám zavolej.Domluvit se s námi můžeš i na recepci.

Ikona e-mailu HellGym Ikona e-mailu recepce@hellgym-svitavy.cz Ikona e-mailu +420 730 160 316

Cena

Kompletní ceník je uveden zde v sekci soukromé lekce.

Videa s daným tématem

Trénink s fanouškem

Jak zlepšit Regeneraci?

Mám nového trenéra!!!